Nemokamas pristatymas nuo 65€Apie mus

Bagandbox.lt -  daiktų sandėliavimo ir logistikos sprendimai tiek smulkiam, tiek stambiam verslui. Savo asortimente galime pasiūlyti bene tvirčiausias rinkoje plastikines dėžes su dangčiu, kurios Jums išspręs daiktų saugojimo ir transportavimo rūpesčius. 

Pas mus galite rasti įvairaus formato ir talpos daiktadėžių. Daiktadėžių stiprumas patikrintas iki 380 kg! Skatiname vartoti apgalvotai ir rinktis daugkartinio naudojimo gaminius. Mūsų asortimente esančios dėžės pagamintos iš 100% perdirbto plastiko, todėl yra ilgaamžės ir draugiškos aplinkai. Jos sukurtos taip, kad jas būtų patogu sandėliuoti viena ant kitos arba nenaudojant būtų galima sudėti viena į kitą. 

Nuolat domimės naujovėmis ir siekiame Jums pateikti platesnį prekių asortimentą, kuris džiugintų funkcionalumu ir kokybe, todėl galime pasiūlyti pačius aktualiausius sprendimus šiuolaikiniam verslui: tai būtų daiktadėžes sandėliavimui, transportavimo dėžės, termo dėžės, transportavimo vežimėliai, saugūs plastikiniai vokai siuntoms ir kita.

Dirbame Jums ir siekiame užtikrinti malonią patirtį lankantis bagandbox.lt internetinėje svetainėje, suteikiame visa reikalingą informaciją ir užtikriname operatyvų prekių pristatymą.

Turi klausimų? Nerandi tinkamos prekės? Susisiek ir rasime geriausią Jums sprendimą - ugne@novosprendimai.lt


Qty:1

QTY: 4

10% off

Qty:1

20% off on buy 2 shoes

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

Sail and harvest moon
₹ 26,000 ₹ 27,500

You added 1

Sail and harvest moon

₹ 14,932 ₹ 16,590

Cart (0)

Add $40 to get a 10% off on total price

0