Nemokamas siuntimas nuo 65€*Apie mus

Bagandbox.lt -  daiktų sandėliavimo ir logistikos sprendimai tiek smulkiam, tiek stambiam verslui. Savo asortimente galime pasiūlyti bene tvirčiausias rinkoje plastikines dėžes, kurių stiprumas patikrintas iki 380 kg!

Mūsų plastikinės dėžės išsiskiria aukšta kokybe ir patvarumu. Galime Jums pasiūlyti didelės talpos, itin stiprias plastikines dėžės su dangčiais, premium klasės sandarias dėžes su užraktais, logistikos dėžes pramonei ir verslui, sulankstomas dėžes taupančias vietą ir kaštus bei daugelį kitų plataus profilio dėžių.

Nuolat domimės naujovėmis ir siekiame Jums pateikti platesnį prekių asortimentą, kuris džiugintų funkcionalumu ir kokybe, todėl galime pasiūlyti pačius aktualiausius sprendimus šiuolaikiniam verslui: plastikines ir aliumines dėžes, konteinerius ir paletes, pakavimo maišus ir apsauginius tentus, vokus ir maišelius siuntoms, užtraukiamas plombas ir įvairaus tipo transportavimo vežimėlius.

Dirbame Jums ir siekiame užtikrinti malonią patirtį lankantis bagandbox.lt internetinėje svetainėje, suteikiame visa reikalingą informaciją ir užtikriname operatyvų prekių pristatymą.

Turi klausimų? Nerandi tinkamos prekės? Susisiek ir rasime geriausią Jums sprendimą - ugne@novosprendimai.lt